O marce

Ronney to marka kosmetyczna z Wielkiej Brytanii. Produkty marki Ronney to kwintesencja angielskiego stylu, gdzie inspiracją dla nas był indywidualny i nieco ekscentryczny szyk prosto z londyńskiej ulicy. Wszystkie nasze produkty wykonane są z należytą jakością. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki najwyższej jakości do stylizacji włosów. Ronney to również jednorazowe akcesoria do salonu fryzjerskiego oraz gabinetu kosmetycznego. Praktyczne akcesoria przydatne w każdym salonie gdzie dba się o piękno klientek przy użyciu wysokiej jakości produktów. Marka Ronney to przede wszystkim profesjonalizm i niepodważalna jakość w przystępnej cenie.

Akcesoria do salonu fryzjerskiego

W Ronney znajdziesz wszystkie niezbędne, jednorazowe akcesoria jakich potrzebujesz do swojego salonu fryzjerskiego. Ronney to wysokiej jakości profesjonalne produkty fryzjerskie. W naszej ofercie są praktyczne kokówki, gumki oraz wsuwki do włosów umożliwiające stworzenie oryginalnej stylizacji włosów. W naszym asortymencie znajdują się również pelerynki fryzjerskie, folia aluminiowa do włosów oraz kryza. Koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę jednorazowych produktów do salonu fryzjerskiego

Akcesoria do gabinetu kosmetycznego

W ofercie Ronney znajdziesz jednorazowe produkty, które przydadzą się w gabinecie kosmetycznym. Sprawdź nasze waciki bezpyłowe, paski oraz wosk do depilacji, paski ochronne do oczu przydatne przy farbowaniu henną. Koniecznie wypróbuj wszystkie profesjonalne produkty od Ronney do salonu kosmetycznego.

Lakiery do włosów

Lakiery do włosów od Ronney to mega utrwalenie w aż 8 wariantach z odżywczymi ekstraktami i o super zapachach. Poznaj wszystkie i wybierz swój ulubiony lakier, który poradzi sobie z każdym fryzjerskim wyzwaniem.